App Description

Prehľad o počasí vždy po ruke.

In-počasie je užitočná aplikácia, ktorá zobrazuje aktuálne informácie o počasí vonku a predpoveď ďalšieho vývoja. Zaujímavým vylepšením aplikácie je zobrazovanie aktuálnej teploty priamo na ikonke. Nechýba ani denne aktualizované podrobné predpovede. To všetko je zasadené v príjemnom a prehľadnom dizajne.

vlastnosti:
- Zobrazenie aktuálnej teploty, vlhkosti, východov a západov Slnka, smeru a rýchlosti vetra
- Predpoveď počasia na 6 dní prakticky rozdelená na ráno, dopoludnia, popoludní a noc
- K dispozícii je 50 lokalít z SK (väčšie mestá)
- Zobrazenie teploty vonku priamo na ikonke aplikácie.
- Nepreberné množstvo ďalších informácií o počasí (vrátane radarových snímok) nájdete priamo na našich stránkach, ktoré sú ľahko dostupné priamo z aplikácie.

Teplota priamo na ikonke
Aplikácie ako jedna z mála vie zobraziť teplotu vonku priamo na ikonke aplikácie. Vždy tak máte prehľad o aktuálnej teplote. Vzhľadom k tomu, že operačný systém iOS neumožňuje uvádzať na ikonke záporné čísla, zobrazujú sa hodnoty len pre teploty nad nulou. V prípade, že údaj o teplote nie je zobrazený, klesla vonkajšia teplota na alebo pod bod mrazu a pre zistenie aktuálnej teploty musíte navštíviť priamo aplikáciu. Údaje na ikonke sa aktualizujú každých 30 minút.

iPhone Screenshots

(click to enlarge)

In-počasie screenshot 1 In-počasie screenshot 2 In-počasie screenshot 3 In-počasie screenshot 4

App Changes

  • June 07, 2014 Initial release
  • July 20, 2014 Price increase: FREE! -> $0.99

Other Apps From InMeteo, s.r.o.

Wetterradar World of Trains Angry Curves Meteoradar Angry Curves Lite In-počasí Wetter in Wien Meteoradar Bank Robbery: Great Western Heist Ventusky: Weather Maps