What's New

- Çip kazanma eklendi
- Logo değişti
- Hatalar düzeltildi

App Description

İnternete bağlanmak yok. Evde, yolda; metroda, otobüste... dilediğiniz her yerde, anında Pişti oynama keyfini İNTERNETSİZ ve parasız yaşayabilirsiniz.

HIZLI bir oyun keyfi yaşamak istiyorsanız Pişti’den daha iyisini bulamazsınız. Bir bakmışsınız, kısa sürede bir çok el oynamışsınız. Bu özellik başka bir oyunda yok.

İnternetsiz Pişti Plus’ı oynaması BEDAVA. Bahisleri ister 1 çip yapın, isterseniz 1 milyon çip. Her koşulda zorlu rakiplere karşı oynayıp aynı KEYFi alabilirsiniz.

Dilerseniz 2 kişilik masada oynayın, dilerseniz 4 kişilik masada. Tek geçerli kural, oyunu kazanan tüm parayı alır. 2 kişilik masada 3 pişti, 4 kişilik masada 2 pişti yaparsanız, ÇANAK’ı kırıp çok daha fazla çip kazanabilirsiniz.

Yerdeki kartları kesin ve piştinizi yapın fakat dikkat edin, rakibinize güzel ikiliyi ve güzel onluyu aman kaptırmayın.

Özellikler:
* Hızlı oynanış.
* İnternet bağlantısı gerektirmez.
* Her keseye uygun 2 kişilik ve 4 kişilik masalar.
* ÇANAK.

* Sesinizi duyuyoruz: oyun ile ilgili her türlü sorununuzu, talebinizi, önerinizi Facebook sayfamızdan bize iletebilirsiniz (https://www.facebook.com/offlinepisti).
Mutlaka size dönüş yapılacaktır.

iPhone Screenshots

(click to enlarge)

Pişti! screenshot 1 Pişti! screenshot 2 Pişti! screenshot 3 Pişti! screenshot 4 Pişti! screenshot 5

App Changes

  • February 10, 2015 Initial release
  • March 07, 2015 New version 1.0.1
  • August 21, 2015 New version 1.0.2

Other Apps From SNG Bilisim Yazilim Danismanlik ve Pazarlama Dis Ticaret Ltd. Sti.

Bricks World SNG Pişti HD Tap N Run SNG King HD Lite Kıyaslasana İnternetsiz Batak Büyülü Kelimeler Oyunu King - Rıfkı Medieval Board Wars SNG Bonus Poker Pişti SNG King HD Blackjack with Side Bets SNG King Lite Çanak Pişti Çanak OKEY (İnternetsiz) Hexaria Solitaire Tournaments Okey Vip SorBana: Yardımcı Ödev Platformu Rummy Offline Spades - Offline Backgammon - Offline Yatzy Offline Balloon Popping - Kids Games Okey Canlı SNG Solitaire - Klondike Hearts - Offline Card Games