App Description

※Şan sonsuzdur, düşmanlar da öyle. Ulusunun onurunu koru.
※Oyuncular Global savaş alanında birlikte savaşıyor.

◆Açıklama◆
Immortal Thrones Gerçek Zamanlı Ulus Savaşına ve Global savaş alanına sahip en iyi 3D MMORPG oyunu. Immortal Thrones size sadece heyecan verici savaşlarla keşfedebileceğin muhteşem bir dünya sunmakla kalmıyor, onu kolayca paylaşabilmeni de sağlıyor. Karakterlerini özelleştir, onlara seviye atlat ve becerilerini tüm arkadaşlarına göstermek için yayın yap.
Tahtlar için savaş. Şan için savaş.


◆KİLİT ÖZELLİKLER◆
●●●Sınıflar, Gelişme ve Beceri Çeşitliliği●●●
Gelişme sistemi karakter sınıflarının eskisine göre daha işlevsel olmalarını sağlıyor. Her biri 2 gelişme seçeneğine sahip olan 4 sınıf orijinal konsantrasyon, savunma, kalabalık kontrolü, alan etkisi ve hasar verme oranlarını güçlendirebilir veya savaş alanlarındaki farklı gereksinimleri karşılamak için oyunculara başka özellikler ekleyebilir.

●●●Global Savaş Alanı●●●
Cumartesi-perşembe günleri arasında kahramanlar toprakları genişletmek, kaynaklar elde etmek ve pozisyonları ile prestijlerini iyileştirmek üzere ulusları için göreve çağrılır. İtibarın yükselmesi ile birlikte sadece ulusa değil, Global Savaş Alanında iyi performans gösteren kahramanlara da daha fazla ödül gönderilir.

●●●Ulus Savaşı●●●
Her gün mevcut olup, 36. seviye ve üstü için açıktır. Ulus Savaşında serbest modda ortak düşmanları olan her ulusun Kralı ve İmparatoru herhangi bir ülkeye savaş açabilir; İkili modda ise sadece koşu ulusa savaş ilan edilebilir. Kazananlara ve Öldürme Sıralamasında üst sıralarda yer alan oyunculara sadece bol Deneyim Puanı değil, ayrıca Liyakat puanları, ekipman ve ekstra ödüller de verilecektir.

●●●Sunucular Arası Savaşlar●●●
Oyundaki oyuncular asla rakipsiz kalmaz. Sunucular Arası sistem size tonlarca görev ve rakip sağlar. Bos savaşı, zindan, çoklu PvP arena, vb. - aklına gelebilecek her seçenek mevcut. Barış istiyoruz, ancak yok.

●●●Oyunda Canlı Yayın●●●
Immortal Thrones'ta konuma dayalı hizmet esas alınarak oyun içi canlı yayın özelliği kullanılmakta ve bu sayede yerel birer idol olmak isteyen oyuncular için oyun için bir gerçek yaşam platformu sağlanmaktadır. Mobil MMO oyuncuları eskiden yoğun savaşlar sırasında iletişim kurma zorluğundan şikâyet ediyordu. Bu sistemle birlikte hızlı emir verme ve tepki süreleri mükemmel bir şekilde çalışıyor. Yazı yazan parmaklarını serbest bırak ve iletişimi daha kolay ve daha etkili hâle getir.

●●●360° yüksek kaliteli kamera●●●
Sahne tasarımlarına çok emek harcadık. Immortal Thrones ekipleri olarak kendimizi oyuncular için sadece savaşlarda değil, görsel deneyim anlamında da muhteşem bir dünya yaratmaya adadık. Göz alıcı ve ihtişamlı şatolar, gizemli kadim krallıklar, ulu dağlar ve karanlık ormanlar - hepsi eski çağların atmosferini yansıtmak üzere tasarlandı.


◆Topluluk◆
Fan Sayfası: https://www.facebook.com/immortalthrones
Resmî web sitesi: https://it.zloong.com
Müşteri Hizmetleri: [email protected]

iPhone Screenshots

(click to enlarge)

Immortal Thrones-TÜRKÇE screenshot 1 Immortal Thrones-TÜRKÇE screenshot 2 Immortal Thrones-TÜRKÇE screenshot 3 Immortal Thrones-TÜRKÇE screenshot 4 Immortal Thrones-TÜRKÇE screenshot 5

iPad Screenshots

(click to enlarge)

Immortal Thrones-TÜRKÇE screenshot 6 Immortal Thrones-TÜRKÇE screenshot 7 Immortal Thrones-TÜRKÇE screenshot 8 Immortal Thrones-TÜRKÇE screenshot 9 Immortal Thrones-TÜRKÇE screenshot 10

App Changes

  • October 19, 2017 Initial release

Other Apps From Famous Heart Limited

Emperor of Chaos Naval Creed:Warships World of Kings Novoland:The Castle In The Sky Tale of Swords: Eternal Love Eternal Night Dragon Raja Glorious Eleven Soccer Manager Epic War Thrones Noah's Heart Life Makeover Madtale: Idle RPG Cooking Confidential Epic War: Thrones