What's New

Düzenlemeler yapıldı.

App Description

Dünyanın 45 ülkesinde "en çok okunan moda ve kadın dergisi" ünvanına ve deneyimine sahip ELLE, 1999 yılında Türkiye'de yayımlanmaya başladı. ELLE, çalışan, kentli, modern, kendi ayakları üzerinde duran, kendi yaşamını kendisi oluşturacak kararları alabilen, kendine özgü bir tarz geliştiren, yeni kadına seslenen aylık kadın dergisi olarak konumlanıyor.

ELLE Türkiye, Mart 2013'ten itibaren her ay iPad'e özel tasarlanarak ve zenginleştirilmiş içeriği ile okuyucularla buluşuyor.

ABONELİK SEÇENEKLERİ

ELLE Türkiye uygulamamızla dergileri tek sayı şeklinde satın alma ya da abonelik yoluyla indirebilme imkanı sunuyoruz. Abonelik süreleri ve fiyatlandırma bilgisi uygulama içerisinde mevcut. Abonesi olduğunuz yayının abonelik süresi içerisinde bütün sayılarını iPad ve iPhone'unuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz abonelikler iTunes hesabınıza yansıtılıp, ücreti Apple tarafından hesabınızdan kesilecektir.
1, 3, 6 ve 12 aylık periyodlarda abonelik işlemi yapmanız mümkün. Uygulamada satın aldığınız ve abonelik süresi devam eden yayınları iptal etmediğiniz takdirde, abonelik süresinin bitimine 24 saat kala otomatik olarak yenileme yapılıp, aynı süre temel alınarak aboneliğiniz uzatılacaktır.
Aboneliğinizi uzatmak istemediğiniz takdirde, iptal işlemi gerçekleştirmek için, ayarlar bölümünden iTunes hesabınıza girerek aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bu durumda, mevcut abonelik süresinin sonuna kadar aboneliğiniz devam edecek ve bu sürenin sonunda iptal olacaktır. Abonelik süresince, aboneliklerin iptal edilmesi mümkün değildir. Aboneliğiniz, seçtiğiniz sürenin sonuna kadar devam edecektir.

Abonelik süreleri: 1, 3, 6 ve 12 ay

Abonelik ücretleri: 1 Aylık 3,59 TL / 3 Aylık 8,99 TL / 6 Aylık 17,99 TL / 12 Aylık 26,99 TL

ELLE Türkiye tablet dergi uygulamasını ilk kez yükleyen okuyucular, güncel sayıya ücretsiz ulaşabilirler.

Destek:
Tablet Dergi Aboneliği hakkında destek için lütfen destek@elle.com.tr adresiyle iletişime geçiniz.

App Screen Shots

(click to enlarge)

App Changes

January 29, 2014 New version 2.1
June 12, 2013 New version 2.0
June 01, 2013 New version 1.1
February 21, 2013 Initial Release

Other Apps From Dogan Burda Yayincilik