What's New

- Introduced an all-new and exciting article reader to give an enhanced reading experience
- iPhone X UI support
- Bug fixes and UI improvements

App Description

Blue Jean 26 yıllık geçmişiyle, Türkiye’nin en köklü dergi markalarından biridir. Tüm bu süre boyunca; müzik aracılığıyla kendini ifade eden gençlerle aynı dili konuşan, onları anlayan, müziğin açtığı tüm kapılarda onlara öncülük eden lider gençlik & müzik dergisi olarak konumunu korumuştur.

Müzikte otorite sıfatını hak eden bir uzmanlığa sahip olan Blue Jean dergisi; yaşamının her anında müzik olan, müzikle hayatın anlamını, coşkusunu yansıtan gençlere, bir trendsetter olarak genç yaşam tarzını yönlendirici bir rol üstlenir.

26 yıldır en çok okunan gençlik & müzik dergisi olma özelliğini koruyan Blue Jean, 2007 yılından itibaren yayınladığı Headbang eki ile rock & metal müziğin nabzını tutmakta ve bir yandan okur ailesine yeni bir kitle kazandırırken, bir yandan da rock & metal müzik tutkunlarına dergi okuyuculuğu alışkanlığı kazandırmaktadır.

Ayrıca 2009 yılı ağustos ayında Blue Jean’in içinde yayına başlayan, 2009 Ekim’inden itibaren ise ayrı bir ek olarak Blue Jean ile birlikte yayın hayatını sürdüren Pop Up ise genç kızların son gözdesi. Sinema ve TV dünyasının yeni yıldızları her ay Pop Up’ın rengârenk sayfalarına konuk oluyor; gençliğe hitap eden en güncel, en hit film ve diziler Pop Up’ta irdeleniyor.

“Her ay 3 dergi” sloganıyla okuyucularıyla buluşan Blue Jean, düzenli olarak verdiği kaliteli posterleriyle de gençlerin odalarını, duvarlarını süslemeye devam ediyor.

iPhone Screenshots

(click to enlarge)

Blue Jean screenshot 1 Blue Jean screenshot 2 Blue Jean screenshot 3 Blue Jean screenshot 4 Blue Jean screenshot 5

iPad Screenshots

(click to enlarge)

Blue Jean screenshot 6 Blue Jean screenshot 7 Blue Jean screenshot 8 Blue Jean screenshot 9 Blue Jean screenshot 10

App Changes

  • February 25, 2016 Initial release
  • March 15, 2016 New version 4.4
  • July 08, 2016 New version 5.1
  • August 11, 2016 New version 6.0
  • November 08, 2016 New version 6.1
  • June 15, 2019 New version 7.0