App Description

1997 yılından bu yana Sektör’ün içinde bulunan 2014 yılında temelleri atılan Deniz Gold, kuruluşunun ilk yıllarında ihracatla başlayan hikâyesini bugün, İstanbul’daki Mağaza sında müşterileriyle birebir iletişimin kurulduğu, altın ve mücevherin kalbinin attığı noktada Kuyumcukent te sürdürüyor.
Başlangıcından bugüne aynı heyecan ve inançla, istikrarlı bir büyüme ve gelişme gösterdiği yol haritasından şaşmayan Deniz Gold, dünya markası olma hedefiyle geleceğe emin adımlarla yürürken, gücünü; yaratıcı ve yenilikçi ekibinden alıyor.
Hemüretim hem tasarım yönüyle sektörde güçlü bir yere sahip olan Deniz Gold, modern çizgilerle geleneksel değerleri buluşturarak, yaşamın her anına eşlik edecek tasarımlara imza atıyor. Estetik ve zarafeti, kaliteli işçilikle buluşturma prensibinden hiçbir zaman ödün vermeyen Deniz Gold’un en çok üzerinde durduğu değerlerin başında gelen marka güvenilirliğini ise tasarım ve üretim süreçleriyle sınırlandırmayarak, satış sonrası desteğiyle, müşterileriyle iletişimini sürdürme prensibiyle kazanıyor.
Bugüne dek edindiği tecrübeler ışığında uluslararası bir marka olma yolundaki potansiyelini yurt dışına açılarak kanıtlayan ve Türk mücevher tasarımının özgün örneklerini sunduğu Lübnan’daki Toptan mağazasıyla potansiyeline dair ipucu veren Deniz Gold, önümüzdeki 10 yıl içerisinde sektörün öncü markalarından biri olma hedefiyle çalışmalarını heyecan ve kararlılıkla sürdürüyor.
“Altının esas değeri, onu maden olmaktan çıkaran usta dokunuşlarla hayat bulan yeni formunda saklıdır.”
-Deniz Gold-

Bu uygulamamızda Deniz Gold güvencesiyle istediğiniz altın mücevher ve modellerimizi satın alabilirsiniz

iPhone Screenshots

(click to enlarge)

Deniz Gold Tr screenshot 1

iPad Screenshots

(click to enlarge)

Deniz Gold Tr screenshot 2

App Changes

  • January 14, 2022 Initial release

Other Apps From Ezgi Demirel

Vansi3D Haber Batı Hezarfen.com Cosmanya Masterkent E-İLKADIM Ekonomice Bursa Damızlık Güvercin Kulübü Rota Sözlük Emek Market Sahibinden,Satılık,Araba,Emlak Giysenize Sultan Bazaar Haber 1919