What's New

Atatürk Orman Çiftliği; Atatürk'ün vasiyeti olan “hilesiz ve nefis gıda maddeleri temin eylemek” misyonu ile ürettiği sağlıklı ürünleri tüketici ile buluşturmaktadır.

App Description

Atatürk Orman Çiftliği; Atatürk'ün vasiyeti olan “hilesiz ve nefis gıda maddeleri temin eylemek” misyonu ile ürettiği sağlıklı ve doğal ürünleri tüketici ile buluşturmaktadır.

1991 yılından beri faaliyette olan Atatürk Orman Çiftliği Satış Mağaza’mızda misyonumuz siz tüketicileri; hijyenik, sağlıklı ve doğal ürünlerle buluşturmaktır. Atatürk Orman Çiftliği ürünlerini baş bayii sıfatıyla, fabrika satış fiyatları ile sattığımız mağazamızda aynı zamanda Vakıflar, Fiskobirlik, Tariş, Mersin Alata Bahçe Kültürleri gibi kuruluşların ürünleri de satılmaktadır. İlaveten çeşitli yörelerden size özel getirttiğimiz bal, peynir, kuruyemiş gibi ürünlerle yerel üreticileri de desteklemekteyiz.

AOÇ Satış Mağazasında satılan ürünlerimizi aynı zamanda internet sitemiz aracılığı ile tüm Türkiye'ye ulaştırma misyonunu üstlenmiş durumdayız.

Her sabah 07:00 ile gece 03:00 saatleri arasında hizmet veren AOÇ Satış Mağazamız yenilenen web sitesiyle size çok daha yakın.

Afiyetle tüketmenizi dileriz…

iPhone Screenshots

(click to enlarge)

Aoç Satış Mağazası screenshot 1 Aoç Satış Mağazası screenshot 2 Aoç Satış Mağazası screenshot 3 Aoç Satış Mağazası screenshot 4 Aoç Satış Mağazası screenshot 5 Aoç Satış Mağazası screenshot 6 Aoç Satış Mağazası screenshot 7 Aoç Satış Mağazası screenshot 8 Aoç Satış Mağazası screenshot 9

iPad Screenshots

(click to enlarge)

Aoç Satış Mağazası screenshot 10 Aoç Satış Mağazası screenshot 11 Aoç Satış Mağazası screenshot 12 Aoç Satış Mağazası screenshot 13 Aoç Satış Mağazası screenshot 14 Aoç Satış Mağazası screenshot 15

App Changes

  • May 26, 2023 Initial release
  • May 26, 2023 New version 1.1

Other Apps From Nebil Yazilim Danismanlik Egitim Hizmetleri Ltd Sti

Mobil Ciro Iyaş Alışveriş Şehzade Online SUMA – SULTAN MARKET Damla Sanal Market Aybimaş Sanal Market Grossjet Sanal Market Hilal Online Market Nata Gross Citygross Online Gimatgross Online bendimarket Nar Gross Sanal Market Nakkaşoğlu Kuruyemiş