What's New

- podpora iPhone 5
- opravy chyb a různá vylepšení

App Description

Piškvorky, které umí pořádně hrát!

----

Hledáte program, se kterým si pořádně zahrajete piškvorky? Který má celkem lehkou úvodní obtížnost, ale na vyšších úrovních se nedá jen tak snadno porazit? Který je navíc pěkný a zábavný? Pak jsou tu pro vás Piškvorky na stromě!

Konečně piškvorky, které opravdu umí hrát. Zahrajte si na sedmi úrovních. Jak budete procházet od nejlehčí úrovně až po velmi těžkou, výrazně se zdokonalíte ve hře a na nejvyšší úrovni budete hrát zápas se samotným mistrem vesmíru v piškvorkách - Kočkodlakem!

35 grafických témat podle toho, jak daleko jste ve hře a vysoko na stromě. Příběh Myši a Kočkodlaka, kteří komentují vaši hru. Myší komentáře jsou podporující, Kočkodlakovy sarkastické. Komentáře nejsou statické, jsou generovány programem!

Aplikace běží na iPhone, iPodu Touch, iPadu.

App Screenshots

(click to enlarge)

Piškvorky na stromě screenshot 1 Piškvorky na stromě screenshot 2 Piškvorky na stromě screenshot 3 Piškvorky na stromě screenshot 4 Piškvorky na stromě screenshot 5 Piškvorky na stromě screenshot 6 Piškvorky na stromě screenshot 7 Piškvorky na stromě screenshot 8 Piškvorky na stromě screenshot 9 Piškvorky na stromě screenshot 10

App Changes

  • September 25, 2014 Price decrease: $1.99 -> FREE!
  • September 14, 2014 New version 1.2.2
  • June 13, 2014 Initial release

Other Apps From Tomas Dolezal