What's New

Bu uygulama Apple tarafından en son Apple imzalama sertifikasını kullanmak üzere güncellendi.

App Description

Avtomobilinizi satmaq isteyirsiniz ancaq en rahat yolla nece satacağınızı bilmirsiniz ? Ele ise Baku Cars proqramı mehz sizin üçündür. Avtomobilinizin şeklini telefonun kamerası ile çekib proqrama yükleyib, daha sonra avtomobilinizin göstericeleri ve qiymeti haqqında melumatları elave etdikden sonra hemen elanınız Azerbaycanın ilk avtomobil alqı satqısı proqramında yayımlanacaq. Proqrama Facebook ve Twitter hesabınız vasitesi ilede giriş ede bilersiniz.

Avtomobil almağın en rahat yolu Baku Cars proqramıdır. Xeriteden satılan bütün avtomobilleri göre bileceksiniz ve ora gediş yolunu marşrut yaratmaqla göreceksiniz. Beyendiyiniz avtomobilin satıcısıyla ve ya dilerle telefon ikonuna klik etmekle zeng ede bileceksiniz ve ya bir klik ile sms ve ya email yaza bileceksiniz. Baku Cars proqramı ile avtomobil alqı-satqısı tamamile pulsuzdur ve proqram qazanc meqsedile yaradılmamışdır. Proqram insanların heyatını asanlaşdırmaq ve Azerbaycan dilli proqramların App Store-da çox olması meqsedi üçün yaradılmışdır.


Proqram yeni yarandığı üçün proqramda elan sayı az ola biler. Lakin sizlerin yerleşdirdiyiniz elanlar sayesinde tezlikle elanların sayı çox olacaq.


You want to sell your car ? However, you don't know how to sell it in an easy and convenient way ? - Then Baku Cars app is for you. Right from your iphone you can just take the picture of your car and publish it on the most popular car classifieds app in Azerbaijan. Selling and Buying the Car with Baku Cars App is completely FREE !
If Instead of selling your car you want to find the car or bike of your dreams, BAKU CARS app gets you instant access to used and new cars fast and easily on your mobile phone.Find your dream car from top international brands, including Toyota, Bentley, Porsche, Lexus, Merdeces, BMW and much more.
You can call the seller or dealer with just one tap from the Baku Cars Application.


Absolutely Free Application by Jafar Najafov.

iPhone Screenshots

(click to enlarge)

Baku Cars screenshot 1 Baku Cars screenshot 2 Baku Cars screenshot 3

App Changes

  • April 16, 2015 Initial release