What's New

Bazı hatalar giderildi. Biz Malatyalıyız sizin için en güncel hali ile yayında!

App Description

Biz Malatyalıyız, en güncel bilgilere anında erişebileceğiniz bir uygulama. Depremler, Malatya haberleri, nöbetçi eczaneler ve acil numaralar gibi önemli bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Son Depremler: Malatya ve çevresindeki son depremler hakkında anlık güncellemeleri takip edin. Deprem bilgileri, büyüklükleri ve merkez üssü gibi detaylara erişin.
Malatya Haberleri: Şehirdeki en güncel haberleri, etkinlikleri ve gelişmeleri takip edin. Spor, kültür, siyaset, yerel etkinlikler ve daha fazlası için her zaman bir adım önde olun.
Nöbetçi Eczaneler: Gece geç saatlerde veya tatillerde ihtiyaç duyduğunuzda en yakın nöbetçi eczaneleri kolayca bulun. Eczanelerin adreslerini, iletişim bilgilerini ve çalışma saatlerini öğrenin.
Malatya Acil Numaralar: Herhangi bir acil durumda anında yardım alabileceğiniz numaraları bulun. İtfaiye, polis, ambulans ve diğer acil durum hizmetlerine hızlıca erişin.
Biz Malatyalıyız uygulaması ile şehrin nabzını tutmak artık parmaklarınızın ucunda! Malatya'yı daha iyi tanımak, güncel bilgilere anında ulaşmak ve hayatınızı kolaylaştırmak için hemen indirin!

iPhone Screenshots

(click to enlarge)

Biz Malatyalıyız screenshot 1 Biz Malatyalıyız screenshot 2 Biz Malatyalıyız screenshot 3

App Changes

  • May 26, 2023 Initial release
  • May 26, 2023 New version 1.1.3