App Description

CodingTech Eşle Öğren uygulaması, eğlenceli ve eğitici oyunlarıyla çocuklarda; görsel, bilişsel ve kavramsal beceriler gibi birçok önemli alanı geliştirerek öğrenme süreçlerini destekliyor.

CodingTech Bilişim’den çocukların çok seveceği, anne babaların çok yararlı bulacağı bir oyun daha: Eşle Öğren! Eşle Öğren oyunu hem çok kolay hem de çok öğretici. Çocuklar eğlenerek eşleme yaparken, bir çok kavramı ve o kavramlarla ilgili bilgileri de öğrenmiş olacak. Çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirilen oyunumuz hem güvenli içerikli hem de eğlenceli bir öğrenme fırsatı sunmaktadır. Haydi hemen indirin, çocuğunuzla birlikte eğlenirken Hayvanlar, Yiyecekler, Meslekler gibi birçok kategoride oyunlar oynamanın tadını çıkarın! Dijital eğitim oyunlarına büyük önem veren CodingTech Bilişim’nin diğer oyunlarından çocuğunuza uygun olanları indirerek, çocuğunuzun gelişimine destek olabilirsiniz.

4 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN EŞLE ÖĞREN OYUNU
- Oyun genel olarak kavram öğrenimi ve isimlendirmesiyle çocuğunuzun eşleme becerisini birleştirmektedir.
- Çocuğunuz kavramları öğrenirken aynı zamanda da eşleme becerisini geliştirmiş olacak.
- Oyunumuzda çocuğunuzun gelişim sürecinde öğrenmesi gereken altı önemli kavram bulunmaktadır.
- Bu kavramlar: Hayvanlar, Yicecekler, Giysiler, Renkler, Ev Eşyaları ve Meslekler’dir.
- Eşle Öğren oyununda çocuğunuzun bu kavramları eğlenerek öğrenmesi hedeflenmiştir.
- Her oyun, içinde yer alan farklı kategorilerle ayrıntılı bir çeşitlendirmeyle zenginleştirilmiştir. Örneğin: Hayvanlar kavramında: Çiftlik Hayvanları-Uçan Hayvanlar-Denizde Yaşayan Hayvanlar-Vahşi Hayvanlar ve Evcil Hayvanlar kategorileri bulunmaktadır.
- Oyunumuz, özenle seçilmiş kavramlar ve içeriğinde yer alan ayrıntılı kategoriler ile çocuğunuzun merak duygusunu canlı tutarak; kavramlara ait ayrıntılı bilgiler edinmesine olanak sağlayacaktır.
- Eşle Öğren kolay oynanabilir ve çocuklara uygun olarak tasarlandı.
- Oyunumuz çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirildi.
- Çocuklar için güvenli içeriktir.
- Çocuğunuz için en iyi eğitici oyunlar

AİLELER İÇİN EŞLE ÖĞREN
Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun Eşle Öğren oyunundan azami derecede fayda sağlamasını ve eğlenmesini sağlamış olacaksınız.

iPhone Screenshots

(click to enlarge)

Eşle Öğren screenshot 1 Eşle Öğren screenshot 2 Eşle Öğren screenshot 3 Eşle Öğren screenshot 4 Eşle Öğren screenshot 5 Eşle Öğren screenshot 6 Eşle Öğren screenshot 7 Eşle Öğren screenshot 8 Eşle Öğren screenshot 9 Eşle Öğren screenshot 10

iPad Screenshots

(click to enlarge)

Eşle Öğren screenshot 11 Eşle Öğren screenshot 12 Eşle Öğren screenshot 13 Eşle Öğren screenshot 14 Eşle Öğren screenshot 15 Eşle Öğren screenshot 16 Eşle Öğren screenshot 17 Eşle Öğren screenshot 18 Eşle Öğren screenshot 19 Eşle Öğren screenshot 20

App Changes

  • March 18, 2023 Initial release