What's New

- Nowe języki: perski, bułgarski, hiszpański (Ameryka Łacińska), portugalski (Brazylia) i wietnamski.
- Optymalizacja dla iOS 5.0.

App Description

Ucz się skutecznie i zapamiętaj dobrze słówka oraz zwroty frazeologiczne. Dzięki wyjątkowej metodzie nauczania możesz już w krótkim czasie za pomocą "Treningu językowego” osiągnąć znaczne wyniki w opanowaniu wybranego języka. "Trening językowy” znakomicie pomaga w praktycznych przygotowaniach do podróży oraz w odświeżaniu wiadomości.

Wyjątkowa metodyka łączy wizualną i akustyczną percepcję języka obcego: do każdego z 2 200 słówek oraz zwrotów frazeologicznych w poszczególnym języku dołączona jest ilustracja oraz udźwiękowienie przez profesjonalnych lektorów!

Ta metoda nauki opiera się na zasadzie systemu kartkownika. Celem jest osiągnięcie najwyższego poziomu znajomości języka, którym jest "Bardzo dobry". To Ty sam(a) decydujesz o tym, czy do procesu nauczania włączona zostanie cała treść, czy tylko określone tematy lub podtematy. Dzięki temu możesz się skoncentrować na uczeniu się słów i zwrotów frazeologicznych w określonych grupach tematycznych, jak np. "Przedstawianie się", "Rezerwacja" lub "W restauracji". Podczas nauki do wyboru jest 9 interesujących ćwiczeń. Po podaniu prawidłowej odpowiedzi sam(a) możesz zdecydować czy słówko lub zwrot frazeologiczny jest tak dobrze zapamiętany, że może być przeniesiony na następny poziom znajomości języka.

Do wyboru jest 30 języków: angielski (brytyjski), angielski (amerykański), niemiecki, francuski, hiszpański (Hiszpania), hiszpański (Ameryka Łacińska), włoski, portugalski (odmiana portugalska), portugalski (odmiana brazylijska), duński, niderlandzki, fiński, szwedzki, norweski, czeski, słowacki, rosyjski, bułgarski, grecki, węgierski, turecki, chiński, japoński, koreański, arabski, hebrajski, tajski, hindi, wietnamski i perski. W przygotowaniu, darmowe aktualizacje aplikacji z dalszymi językami do nauki.

★ 30 języków do wyboru.

★ Ponad 2 200 ilustrowanych oraz udźwiękowionych zwrotów frazeologicznych i słów w każdym języku.

★ Samodzielne wyznaczanie zakresu materiału nauczania

★ Wszystkie zwroty frazeologiczne udźwiękowione są przez lektorów w ich języku ojczystym

★ Każda pozycja jest ilustrowana, co ułatwia zapamiętanie słów i zwrotów frazeologicznych

★ 9 ciekawych rodzajów ćwiczeń słownictwa

★ Trening wymowy z rozpoznawaniem mowy

★ Precyzyjny i zrozumiały podział na tematy oraz podtematy

★ Interfejs użytkownika całkowicie w języku polskim

★ Prosta obsługa, zrozumiała zarówno dla dzieci jak i emerytów.

iPhone Screenshots

(click to enlarge)

Trening językowy screenshot 1 Trening językowy screenshot 2 Trening językowy screenshot 3 Trening językowy screenshot 4 Trening językowy screenshot 5

iPad Screenshots

(click to enlarge)

Trening językowy screenshot 6 Trening językowy screenshot 7 Trening językowy screenshot 8 Trening językowy screenshot 9 Trening językowy screenshot 10

App Changes

  • December 09, 2011 New version 1.3