App Description

Türkiye'de Budget Haziran 2007 tarihinden itibaren Koç Holding şirketlerinden Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi A. Ş. çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır. Amacımız hızla büyüyen araç kiralama sektöründe, kaliteli hizmeti uygun fiyat seviyesi ile birleştirerek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, lider marka olmaktır.

Adımızdan da anlaşılacağı gibi bizler her zaman kendimizi, ödenen paranın karşılığını en iyi şekilde vermeye adamış bulunmaktayız. Şimdi de her şeyin kontrolünün altında olmasını sağlamak ve bütçenden tasarruf etmene yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış, her şey dahil ücretlerimiz, ön ödeme seçeneklerimiz ve çeşitli ödeme yöntemlerimizle hizmetindeyiz.

Kiraladığın araçla ilgili herhangi bir endişe duymaman için tüm araçlarımız, her bir kiralama öncesinde güvenlik açısından kontrol edilmekte ve temizlenmektedir. Filomuzu sürekli olarak yenilediğimizden düşük fiyatlara en son model araçları kullanıyor olacaksın.

Kiralama ihtiyaçların ne olursa olsun, hizmetindeyiz.

iPhone Screenshots

(click to enlarge)

Budget Türkiye screenshot 1 Budget Türkiye screenshot 2 Budget Türkiye screenshot 3 Budget Türkiye screenshot 4 Budget Türkiye screenshot 5 Budget Türkiye screenshot 6

App Changes

  • October 13, 2021 Initial release

Other Apps From OTOKOC OTOMOTIV TICARET VE SANAYI ANONIM SIRKETI

Avis Türkiye - Araç Kiralama Otokoç Parça Zipcar Türkiye Avis Türkiye Avis Filo Connect