App Description

Aplikacja pomaga w przygotowaniu do egzaminu na licencję szybowcową - SPL w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego. Ucz się do egzaminu w drodze do pracy czy szkoły, na nudnym spotkaniu lub lekcji, w kolejce... itp. Nie trać czasu, który możesz wykorzystać na naukę.

Program posiada aktualną bazę pytań (maj 2019) - dokładnie tych które będą występowały na egzaminie w ULC.

Pytania podzielone są na zakresy tematyczne, w taki sam sposób jak będą występowały w czasie zdawania egzaminu.

Do wyboru mamy dwa tryby: Nauka i Egzamin. W trybie nauki można uczyć się całego zestawu pytań z danego tematu. Program wspomaga naukę kolorując poprawne odpowiedzi na zielono i oznaczając na czerwono odpowiedzi błędne.

Można przerwać naukę i w dowolnym momencie powrócić - przy powrocie do nauki kontynuujemy od miejsca gdzie skończyliśmy.

W czasie nauki wyświetlany jest procent poprawnych i liczba błędnych odpowiedzi. Poprawne i błędne odpowiedzi mogą być zaznaczane kolorem dla łatwiejszego zapamiętania.

W trybie Egzamin możliwe jest przeprowadzenie egzaminu z użyciem takiej samej liczby pytań i czasu na ich rozwiązanie jak na egzaminie w ULC. W tym trybie poprawne odpowiedzi nie są podświetlane. Wynik egzaminu podawany jest po jego zakończeniu przez użytkownika lub przekroczeniu dostępnego czasu.

Autor licjencję SPL posiada od dawna, więc testował na sobie bliźniaczą wersję aplikacji na egzaminie PPL z wynikiem 100% we wszystkich tematach;)

iPhone Screenshots

(click to enlarge)

Egzamin ULC SPL screenshot 1 Egzamin ULC SPL screenshot 2 Egzamin ULC SPL screenshot 3 Egzamin ULC SPL screenshot 4 Egzamin ULC SPL screenshot 5 Egzamin ULC SPL screenshot 6 Egzamin ULC SPL screenshot 7

iPad Screenshots

(click to enlarge)

Egzamin ULC SPL screenshot 8 Egzamin ULC SPL screenshot 9 Egzamin ULC SPL screenshot 10 Egzamin ULC SPL screenshot 11 Egzamin ULC SPL screenshot 12 Egzamin ULC SPL screenshot 13 Egzamin ULC SPL screenshot 14 Egzamin ULC SPL screenshot 15

App Changes

  • May 16, 2019 Initial release

Other Apps From andrzej kar

Root of any degree Calculator Roll Balls into hole 3D SPACE ARKANOID Noise store Egzamin ULC PPL(A) Simple percentage Plus Calculator Catch your apple