What's New

-aktualizacja bazy listopad 2019
-modyfikacja funkcji wyszukiwania słów kluczowych w pytaniach

App Description

Aplikacja pomaga w przygotowaniu do egzaminu na licencję szybowcową - SPL w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego. Ucz się do egzaminu w drodze do pracy czy szkoły, na nudnym spotkaniu lub lekcji, w kolejce... itp. Nie trać czasu, który możesz wykorzystać na naukę.

Program posiada aktualną bazę pytań (listopad 2019) - dokładnie tych które będą występowały na egzaminie w ULC.

Pytania podzielone są na zakresy tematyczne, w taki sam sposób jak będą występowały w czasie zdawania egzaminu.

Do wyboru mamy trzy tryby: Nauka, Egzamin, Szukanie. W trybie nauki uczysz się całego zestawu pytań z danego tematu. Program wspomaga naukę kolorując poprawne odpowiedzi na zielono i oznaczając na czerwono odpowiedzi błędne.

Można przerwać naukę i w dowolnym momencie powrócić - przy powrocie do nauki kontynuujemy od miejsca gdzie skończyliśmy.

W czasie nauki wyświetlany jest procent poprawnych i liczba błędnych odpowiedzi. Poprawne i błędne odpowiedzi mogą być zaznaczane kolorem dla łatwiejszego zapamiętania.

W trybie Egzamin możliwe jest przeprowadzenie egzaminu z użyciem takiej samej liczby pytań i czasu na ich rozwiązanie jak na egzaminie w ULC. W tym trybie poprawne odpowiedzi nie są podświetlane. Wynik egzaminu podawany jest po jego zakończeniu lub wykorzystaniu dostępnego czasu.

W trybie szukania program wyświetla pytania zawierające szukane słowo.

iPhone Screenshots

(click to enlarge)

Egzamin ULC SPL screenshot 1 Egzamin ULC SPL screenshot 2 Egzamin ULC SPL screenshot 3 Egzamin ULC SPL screenshot 4 Egzamin ULC SPL screenshot 5 Egzamin ULC SPL screenshot 6 Egzamin ULC SPL screenshot 7

iPad Screenshots

(click to enlarge)

Egzamin ULC SPL screenshot 8 Egzamin ULC SPL screenshot 9 Egzamin ULC SPL screenshot 10 Egzamin ULC SPL screenshot 11 Egzamin ULC SPL screenshot 12 Egzamin ULC SPL screenshot 13 Egzamin ULC SPL screenshot 14 Egzamin ULC SPL screenshot 15

App Changes

  • May 16, 2019 Initial release
  • June 13, 2019 New version 1.3.2
  • October 07, 2019 Price increase: $7.99 -> $8.99
  • October 09, 2019 New version 1.4.2
  • November 11, 2019 New version 1.4.5