What's New

Rezervasyon ekranı ile ilgili kilitlenme sorunu giderildi.
Profil güncelleme ekranındaki kayıt hatası giderildi.
Olay yeri fotoğraflarını ve evraklarını yükle ekranında, çekilen fotoğrafların galeride saklanması sağlandı.

App Description

Avis Türkiye mobil uygulaması yayında!

Avis'in 40 yıllık hikayesi Türkiye'de araç kiralamanın hikayesidir. 40 yıl önce temelleri atılan bu sektör krizleri ve sayısız zorlukları aşarak bugünlerine gelmiştir. İlk ve öncü olmanın getirdiği sorumlulukla, Avis; 40 yıldır zirve yolculuğunu sevgiyle, mutlulukla ve güvenle sürdürmektedir. Sağladığı müşteri memnuniyeti ile müşterileri tarafından zirvede tutulmakta ve ödüllerle başarılarını taçlandırmaktadır.

Geliştirdiği yeni konseptler ve işbirlikleriyle sektörün ve bu sektörü besleyen diğer sektörlerin gelişmesinde önemli katkı sağlamaktadır.

Koç grubundan aldığı güçle gerçekleştirdiği global başarılar ile Avis ülkeleri içinde bambaşka bir yerde konumlanmaktadır.

Avis Türkiye'ye emeği geçen tüm müşterilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, yöneticilerimize 40 yıldır zirvede devam eden yolcuğumuzda bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

iPhone Screenshots

(click to enlarge)

Avis Türkiye - Araç Kiralama screenshot 1 Avis Türkiye - Araç Kiralama screenshot 2 Avis Türkiye - Araç Kiralama screenshot 3 Avis Türkiye - Araç Kiralama screenshot 4 Avis Türkiye - Araç Kiralama screenshot 5

App Changes

  • June 20, 2016 Initial release

Other Apps From OTOKOC OTOMOTIV TICARET VE SANAYI ANONIM SIRKETI

Otokoç Parça Zipcar Türkiye Avis Türkiye Avis Filo Connect Budget Türkiye