What's New

Aktualizacja zawiera:

- Usuwanie pojedynczych rekordów z zakładki "Twoje oszczędności".
- Powrót do przycisku "Wypij" po dotknięciu głównego ekranu.

App Description

Piję wodę z kranu to społeczna inicjatywa promująca ideę zrównoważonego rozwoju. Zrodziła się z pytania o to, dlaczego w kraju, w którym prawie każdy ma bezpośredni dostęp do wysokiej jakości wody w domu, wciąż kupuje się wodę butelkowaną, co jest nieekologiczne, nieekonomiczne i niepraktyczne.

Użytkownicy aplikacji mają możliwość monitorowania dziennej ilości wypitej wody oraz oszczędności ekonomicznych i ekologicznych, które mogą osiągnąć dzięki piciu wody z kranu. Aplikacja posiada także funkcje: nawigowania do miejsc, w których dostępna jest darmowa woda oraz przypominania o piciu wody, co ułatwia wyrobienie zdrowego nawyku.

Apple Health

Dzięki połączeniu z Apple Health, użytkownik ma możliwość monitorowania swojego nawodnienia w aplikacji Zdrowie na tle innych dostępnych w niej statystyk.

iPhone Screenshots

(click to enlarge)

Piję wodę - monitoruj nawodnienie organizmu, dbaj o środowisko i oszczędzaj pieniądze screenshot 1 Piję wodę - monitoruj nawodnienie organizmu, dbaj o środowisko i oszczędzaj pieniądze screenshot 2 Piję wodę - monitoruj nawodnienie organizmu, dbaj o środowisko i oszczędzaj pieniądze screenshot 3 Piję wodę - monitoruj nawodnienie organizmu, dbaj o środowisko i oszczędzaj pieniądze screenshot 4 Piję wodę - monitoruj nawodnienie organizmu, dbaj o środowisko i oszczędzaj pieniądze screenshot 5

App Changes

  • June 23, 2016 Initial release
  • June 30, 2016 New version 1.3

Other Apps From Future Mind, Sp. z o.o.

Bilety eLOT Weblock: adblock & proxy AdBlock SmartMenu.pl Guest List for Facebook Synonimy GREENLOVE - wegetariańskie restauracje, eko sklepy FunFeed - feed on facebook feeds ADmosphere - Free Ad Blocker with EasyListy Qpoint