What's New

Futbolist’i takip ettiğiniz ve değerli yorumlarınızı paylaştığınız için çok teşekkür ederiz! Sizlerden gelen yönlendirme doğrultusunda çok heyecanlı gelişmeler üzerinde çalışıyoruz. Bu versiyondaki değişiklikler:

- (Yeni) Futbolist Özel Video Arayüzü: Artık Futbolist ekibi tarafından hazırlanan size özel videolara kolayca erişebilirsiniz. Yeni arayüzümüz aynı zamanda videoları içeriğe göre arama imkanı da sunuyor.
- (Geliştirme) Uygulamanın genel hız ve performansı iyileştirildi
- (Geliştirme) Yatay video izleme özelliği eklendi
- (Geliştirme) Haber yükleme oranı hızlandırıldı

Her türlü fikir ve önerileriniz için bizle [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

App Description

Türkiye ve dünya futbolunda ne olup bittiği, yüzlerce kaynaktan hazırlanmış zengin ve görsel özetler halinde her sabah akıllı telefonunuzda!

Futbol ile yatıp kalkan Futbolist ekibi, Türkiye ve Dünya’dan bilmeniz gereken önemli haberleri derleyip her sabah size sunar. Tüm önemli haberler sizin için editör ekibimiz tarafından özet haline getirilir. Futbolist konu ile ilgili istatistikleri, resimleri, video, tweetleri ve aciklamalari paylaşarak haber ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi tek bir yerde sunar. Böylece konu futbol oldugunda her zaman bir adim onde olursunuz!

Futbolist uygulaması ile:

1) Her gün futbol ile ilgili en önemli haberler cebinize gelir.
2) Okudugunuz haberle ilgili tüm bilgilere tek bir yerden ulaşabilirsiniz.
3) Önemli maçların kadro bilgileri, resimleri geçmiş skor durumları, sosyal medya içerikleri ve istatistiklerine kullanıcı dostu bir arayüz ile ulaşabilirsiniz.

Sizin görüşleriniz bizim için çok önemli! Dilediğiniz zaman [email protected] adresinden uygulamamız hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

iPhone Screenshots

(click to enlarge)

Futbolist: Futbol Gündemi - Türkiye ve Dünya Liglerinden Haberler screenshot 1 Futbolist: Futbol Gündemi - Türkiye ve Dünya Liglerinden Haberler screenshot 2 Futbolist: Futbol Gündemi - Türkiye ve Dünya Liglerinden Haberler screenshot 3 Futbolist: Futbol Gündemi - Türkiye ve Dünya Liglerinden Haberler screenshot 4 Futbolist: Futbol Gündemi - Türkiye ve Dünya Liglerinden Haberler screenshot 5

App Changes

  • November 10, 2014 Initial release
  • February 07, 2015 New version 1.1

Other Apps From Formondo Yonetim Danis. Rekl. B.sayar Uyg. San. Ve Tic. Ltd. Sti.

Super Smart Kanyon for iPad Popkop! Kanyon ÇABA Genç Ege Perla