App Description

Ekonometri - Ekonomi, İş Dünyası ve Politika Dergisi
Ekonometri Dergisi Türkiye'yi Yazıyor
Türkiye'nin en saygın ekonomi, iş dünyası ve politika yayınlarından Ekonometri dergisinde her sayısında birbirinden ilgi çekici konulara değinmeye devam ediyor.

Her sayısında gündemdeki gelişmeleri objektif olarak okuyacağınız Ekonometri dergisinin en çok okunan sayfalarının başında iş dünyası röportajları geliyor. Birbirinden farklı sektörlerdeki başarı hikâyelerini, deneyimleri ve fikirleri okuyabildiğiniz Ekonometri dergisi iş dünyası sayfaları, aynı zamanda yolun başındakilere ışık tutma özelliği de taşıyor.

Her Ay Özel Şehir Dosyası Ekonometri'de
Türkiye'nin en çok okunan yayınlarından Ekonometri dergisi, her sayısında bir şehri ekonomi, iş dünyası ve turizm açısından inceliyor. Hedef şehrin iş potansiyelini, yatırım kolaylıklarını ve ticari beklentilerini yazan Ekonometri dergisi haber servisi, aynı zamanda o şehrin işadamlarına da mikrofon tutuyor. Böylece hem söz konusu iş insanları seslerini ulusal medyada duyuruyor, hem de o şehre yatırım yapmak isteyen iş insanları için bir ön araştırma yayını olma özelliği taşıyor.

Magazine Subscriptions are available for purchase inside this app.

Three months subscription - $9.99 (automatically renewed until canceled)
Six months subscription - $14.99 (automatically renewed until canceled)
One year subscription - $29.99 (automatically renewed until canceled)

Your subscription automatically renews unless auto-renew is turned off at least 24-hours before the end of the current period.

Your iTunes account will automatically be charged at the same price for renewal within 24-hours prior to the end of the current period unless you change your subscription preferences in your account settings.

You can manage your subscriptions through your account settings after purchase on your device.

No cancellation of the current subscription is allowed during active subscription period.

Please visit http://www.magzter.com/privacy-policy for our Privacy Policy and http://www.magzter.com/terms-and-conditions for our Terms & Conditions

iPhone Screenshots

(click to enlarge)

Ekonometri Dergisi screenshot 1 Ekonometri Dergisi screenshot 2 Ekonometri Dergisi screenshot 3 Ekonometri Dergisi screenshot 4 Ekonometri Dergisi screenshot 5

iPad Screenshots

(click to enlarge)

Ekonometri Dergisi screenshot 6 Ekonometri Dergisi screenshot 7 Ekonometri Dergisi screenshot 8 Ekonometri Dergisi screenshot 9 Ekonometri Dergisi screenshot 10

App Changes

  • June 06, 2014 Initial release