What's New

- All new User Interface
- Bookmarks
- User comments on articles
- Faster loading

App Description

Ankara Life Dergisi çıktığı günden bu yana, Ankara'yı saran, Ankara'nın yaşamına ayna tutan sıcak sohbetleriyle ve ilginç haberleriyle evlerimize ve işyerlerimize konuk olan sıcacık ve bizden bir dergi. Hem magazin, hem yaşam hem de Türkiye'ye mal olan isimlerle yaptığı röportajları ile Ankara'nın nabzını tutan Ankara Life'da Başkent'e dair her şeyi bulmak mümkün. Ankara'nın bürokrasi kokan ağır havasını yumuşatan Ankara Life, her sayısında okuruna farklı bir Ankara sunuyor.

Yaşadığımız şehrin güzelliklerini, aynı zamanda gözden kaçırdıklarımızı bize gösteren, hatırlatan, çevremizi daha iyi tanımamıza yardımcı olan, güven kazanmış ve bu güveni ileriye taşımayı başarmış nadir dergilerden biri.

Ankara Life her sayısında dopdolu. En gözde mekânlar, en ilginç sporlar, en şık takılar, en leziz yemekler, aya damgasını vurmuş siyasi demeçler, kalem kavgası, yurttan ve Ankara'dan haberler, bildiğimiz sanatçıların bilinmeyen yönleri her sayıda farklı bir tat sunuyor.

Ulusal çapta yayın yapan dergilere rakip olacak nitelikteki görünümü ile Ankara Life, yerini her geçen gün sağlamlaştırıyor. Yayın hayatına başladığından bugüne Ankara Life, Başkentlinin rehberi haline geldi.

Ankara Life her zaman öğrenmeyi ve yenilenmeyi ilke edinmiş bir dergi olarak her sayıda farklı, ilginç konuları sizin için araştırıyor. Sağımızda, solumuzda yaşananlara yabancı kalmamak için gelin hayatı beraber soluyalım.

Ankara Life otomobil tutkunlarının da dergisi haline geldi. Test Sürüşü bölümünde her sayıda farklı bir otomobil ve özellikleri anlatılıyor. Kültür-Sanat sayfasında ise Ankara'da oynanan tiyatro oyunları, gösterime giren filmler ve konser duyuruları yer alıyor.

Magazine Subscriptions are available for purchase inside this app.

Three months subscription - $14.99 (automatically renewed until canceled)
Six months subscription - $44.99 (automatically renewed until canceled)
One year subscription - $79.99 (automatically renewed until canceled)

Your subscription automatically renews unless auto-renew is turned off at least 24-hours before the end of the current period.

Your iTunes account will automatically be charged at the same price for renewal within 24-hours prior to the end of the current period unless you change your subscription preferences in your account settings.

You can manage your subscriptions through your account settings after purchase on your device.

No cancellation of the current subscription is allowed during active subscription period.

Please visit http://www.magzter.com/privacy-policy for our Privacy Policy and http://www.magzter.com/terms-and-conditions for our Terms & Conditions

iPhone Screenshots

(click to enlarge)

Ankara Life screenshot 1 Ankara Life screenshot 2 Ankara Life screenshot 3 Ankara Life screenshot 4 Ankara Life screenshot 5

iPad Screenshots

(click to enlarge)

Ankara Life screenshot 6 Ankara Life screenshot 7 Ankara Life screenshot 8 Ankara Life screenshot 9 Ankara Life screenshot 10

App Changes

  • June 18, 2014 Initial release