What's New

update new newspapers
new excellent graphics

App Description

Türkçe Gazeteler: İngiltere ve Almanya'daki en çok satan gazete uygulaması artık Türkiye’de.

Türkçe Gazeteler: Zaman, Posta, Hürriyet, Sabah, Milliyet, Sözcü, Türkiye, Star, Vatan, Bugün, Takvim, AkşamNew Dawn, Yeni Şafak, Yurt, Şok, Radikal, Birgün, Hürses, Ekonomi, Pas Fotomaç, Fanatik, Açık Mert Korkusuz, Today’s Zaman, Şalom, Gazete Ankara, Mynet Haber, NtvMsnbc, En Son Haber, Haber 3, İnternet Haber

Uygulamanın bazı özellikleri:

+ Türkiye’de yayımlanan onlarca belli başlı gazeteye erişim, mükemmel kullanıcı arayüzü, iPhone/iPad üzerinde evrensel uygulama.

+ Her gazeteyi bölümlerine göre okuyabilirsiniz: Dünya, Yerel, Siyaset, Spor, Ekonomi, Teknoloji, Bilim, Sağlık, Sanat, Seyahat vb…

+ Makalenizi tek bir dokunuşla Facebook’ta paylaşabilirsiniz. Ya da makaleyi kopyalayabilir, eposta ve SMS ile gönderebilir, Safari’de açabilirsiniz.

+ Tüm gazeteleri/blogları iPhone/iPod Touch cihazlarınıza tek bir dokunuşla indirebilirsiniz. Tüm gazete haberlerini internet bağlantısı olmaksızın okuyabilirsiniz (sadece başlıklar ve özetler).

+ Gazetelerinizi/bölümlerinizi ön sayfada arzu ettiğiniz gibi organize edebilirsiniz

+ Görme engelli kullanıcılarımız için seslendirme erişimi desteği vardır

Uygulamaya ilişkin bazı görüşler:

+ “Haber kaynaklarının harika bir derlemesi olmuş; ilgimi çeken haberlere erişmek çok kolay. Basit bir Kullanıcı Arayüzü tasarımı var, her şey sadece tek bir dokunuş kadar uzakta.”

+ “Harika bir uygulama, ülkemdeki olaylardan haberdar olmak için her gün kullanıyorum.”

Sizin de düşüncelerinizi duymak isteriz, lütfen bize mesaj göndermekten çekinmeyin: support@sunflowerapps.com ya da isterseniz AppStore üzerinde kolayca görüşünüzü yazabilirsiniz.

App Screen Shots

(click to enlarge)

App Changes

October 15, 2014 New version 2.5
January 29, 2014 Price Decrease: $1.99 -> $0.99
October 04, 2013 Price Decrease: $0.99 -> FREE!
September 24, 2013 Price Decrease: $1.99 -> $0.99
April 30, 2013 Initial Release

Other Apps From Hoang Pham