What's New

ios7 update

App Description

OLIVER`S Pet Food A/S `nin Türkiye distribütörü olan Biopharm Ekim 1993 yılında kurulmuş olup, halen merkezi Pendik- İstanbul’da bulunan 1200 m2 kapalı alana sahip binasında çalışmalarını sürdürmektedir.

Veteriner Hekimlik mesleği icrasında, hayvan sağlığı ve varlığının korunup geliştirilmesinde kullanılan kedi, köpek, sığır ve at asıları ve ilaçları, alet ve ekipmanları, dondurulmuş Amerikan orijinli boğa spermaları, ithalatı, dağıtım ve pazarlaması, servisi konularında geniş bir ürün yelpazesi ile Veteriner Hekimlere, Veteriner Kliniklerine, Çiftliklere, Yetiştirici Birlikleri ve Kooperatiflere, Üniversiteler, Belediyeler, Resmi Kurum ve Kuruluşlardan oluşan Hayvan Sağlık Sektörüne doğrudan veya bölge bayileri kanalı ile hizmet vermektedir.

Kaliteli ve güvenli ürün politikasından hiçbir zaman şaşmamış olan Biopharm ayni zamanda da sektörün öncülerinden olmakla üstüne aldığı sorumluluğun bilincini ve gururunu taşımaktadır. Bu sorumluluk bilinciyle sizlere hızlı, etkili ve kaliteli hizmet sunabilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

OLIVER`S

1998 : Oliver’s Pet Food Christian Degner-Elsner tarafından kurulmuştur.
2003: İskandinavya’nın en prestijli müşterisi olan Danimarka Polis Merkezinin köpekleri için tek tedarikçi olarak seçildi.
2004: Oliver’s Danimarkada köpek mamalarını test eden ulusal `TÆNK & TEST` tarafından 1 numara olarak seçildi.
2005: Oliver’s bugün ki yerine, Hvidovre’ye taşındı.
2008: Oliver’s Danimarkada ki Borsen Gazelle günlük gazetesinin 2. kez en hızlı büyüyen şirketleri arasında gösterildi. Aynı yıl Oliver’s İsviçre’de satışa sunuldu.
2010: Oliver’s yeni kurucularla Oliver’s Grubu’nu kurdu.
2011: Oliver’s üretim yerini Kanada’dan Danimarka’ya taşıdı.
2011: Oliver’s İskandinavya’da hayvan maması tedarikçileri arasında ilk 5 ‘e girdi.

iPhone Screenshots

(click to enlarge)

Bir Paket Aşk screenshot 1 Bir Paket Aşk screenshot 2

App Changes

  • February 02, 2013 Initial release
  • February 15, 2013 New version 2.9
  • March 21, 2013 New version 3.0
  • December 01, 2013 New version 4.0

Other Apps From ANIL CAN BAYKAL

Motovale