What's New

Bug fixes

App Description

ابزاری کاربردی برای دسترسی به مشاغل فارسی زبانان در سراسر دنیا

برنامه ر اهنما نرم افزاری بسیار ساده با هدف پیدا کردن کسب و کار های مختلف که توسط فارسی زبانان اداره می شود طراحی و پیاده سازی شده است.

اینکه شما در یک مسافرت داخلی و یا بین المللی بتوانید به یک رستوران نزدیک ، یک سوپر مارکت برای پیدا کردن خوراکی های خاص خود دسترسی پیدا کنید، تنها بخشی از ایده طراحی این نرم افزار می باشد.با راهنما می توانید نیاز های خود مثل پیدا کردن نزدیک ترین پمپ بنزین و یا دستگاه عابر بانک را نیز جست و جو کنید.نرم افزار 'راهنما' اولین و تنها نرم افزار راهنمای مشاغل ( معروف به کتاب زرد ) در سطح جهانی می باشد که با هدف کمک به فارسی زبانان در سراسر دنیا ایجاد شده است.این نرم افزار یک نرم افزار داده- باز و رایگان می باشد به این معنی که هر یک از کاربران می توانند موقعیت جغرافیایی و اطلاعات تماس از کسب و کار هایی را که توسط فارسی زبانان مختلف در اطراف محل زندگی خود می شناسند ،در این برنامه به صورت رایگان ثبت کنند تا سایر کاربرانی که در حال سفر به هر نقطه از جهان می باشند بتوانند این مکان ها را به سادگی پیدا کنند.


سرویس جدید نیازمندی های راهنما به شما این امکان را می دهد که در سریع ترین زمان ممکن و در هر مکان به جست و جوی آگهی های مختلف کاربران بپردازید و همچنین با رعایت قوانین به صورت بسیار ساده آگهی خود را ثبت نمایید.

سرویس شماره های ضروری راهنما به شما کمک می کند شماره تلفن های لازم و ضروری را در مکان های مختلف جست و جو و استفاده نمایید.


نرم افزار راهنما به صورت بسیار زیادی به همکاری و مشارکت کاربران خود وابسته بوده و با گسترده تر شدن اطلاعات موجود در این اپ می تواند بیشتر مورد استفاده برای همگان قرار گیرد.از تمام فارسی زبانانی که به بزرگتر شدن این حلقه کمک می کنند پیشاپیش تشکر می کنیم. در صورت تمایل به ثبت اطلاعات مشاغل و مکان های جدید ،اطلاعات مورد نظر خود را به صورت صحیح در این نرم افزار ثبت نمایید .

همچنین در صورتی که شما صاحب شغل و بیزینس خاصی هستید، راهنما بهترین مکان برای نمایش کسب و کار شما می باشد .شما می توانید با استفاده از این این نرم افزار جذاب اطلاعات کسب و کار خود را در این برنامه ثبت کنید و از این طریق بیشتر خود را در دسترس افراد و کاربران این نرم افزار قرار خواهید داد.

برخی ویژگی های این نرم افزار:

-امکان جست و جوی آسان بر روی نقشه

-امکان ثبت رایگان کسب و کار های مختلف

- امکان مشاهده شماره های ضروری

- امکان مشاهده وب سایت کسب و کار های مختلف از داخل نرم افزار

-امکان ارسال پست الکترونیکی و برقراری تماس با مشخصات ثبت شده

-رابط کاربری بسیار ساده و آسان

-طراحی به دو زبان انگلیسی و فارسی


The 1st Global YellowPages for Persian talking people.

-Open for everyone

-FREE for everyday use

-FREE to add your entries

iPhone Screenshots

(click to enlarge)

راهنما - Persian Pages ( Rahnama ) screenshot 1 راهنما - Persian Pages ( Rahnama ) screenshot 2 راهنما - Persian Pages ( Rahnama ) screenshot 3 راهنما - Persian Pages ( Rahnama ) screenshot 4

iPad Screenshots

(click to enlarge)

راهنما - Persian Pages ( Rahnama ) screenshot 5 راهنما - Persian Pages ( Rahnama ) screenshot 6 راهنما - Persian Pages ( Rahnama ) screenshot 7 راهنما - Persian Pages ( Rahnama ) screenshot 8

App Changes

 • June 09, 2014 Initial release
 • June 14, 2014 Price decrease: $1.99 -> FREE!
 • November 05, 2016 New version 2.5