App Description

(Turkish)
Hadi Bakalım’ı adlı uygulamamızı tam sürümü şimdi itunes ve App Store üzerinde.Bebeğiniz Alfabemizi, Sayıları, Renkleri ve Şekillleri tanısın. Dokusun. Tüm içerik isterseniz sıralı olarak veya karışık şekilde ekranda görüntülenmeye başlasın. Kendi sesiniz ile kayıt edin. Bebeğiniz onları sizin sesinizden öğrensin.İstediğiniz resimleri ekleyin bebeğiniz çevresini, oyuncaklarını, aile büyüklerini, evinizi, bahçenizi, arabanızı, kediniz veya köpeğinizi kısacası en sevdiği şeyleri görsün, tanısın ve işitsin. Onları ekranda büyütsün, çevirsin hatta sürüklesin ve fırlatsın. Resmi çekin programa yükleyin sesinizi kaydedin ve çocuğunuz onları tanısın.
**************************************************
(English)
Our application, “Hadi Bakalım Free” is now available on iTunes & App Store. Means in English “Come on now”. You can easily install and enjoy .It’s free to use.
Your little one will recognize letters, numbers, colors and shapes in Turkish. According to your desire, all the content may come in a fixed or random sequence on the screen.You can record the content with your own voice. Your baby would learn them by your voice.Add the pictures you want around your baby, (e.g.toy’s, family elder’s, home, garden,car, cat or dog's favorite things in short) Rotate them on the screen or even drag-and-throw.
-------------------------------------------
Bazı yorumlar ;
Okul oncesi cocuklar icin keyifli bir uygulama
28/5/2011 By. *****
Çocuklarimizin oynayarak temel renk, sekil, sayi ve alfabemizi ogrenebilecegi oldukca sade ve pratik hazirlanmis bir uygulama. Türkçemizin kullanildigi bu ve benzeri programlar ile her ne kadar okul oncesi cocuklar hedef alinsa dahi ogrenme guclugu olan yasca daha büyük evlatlarimizin da faydalanacagini düsünüyorum.

Oğlumuzun ilgilisini hemen çekti.
30/5/2011 by KerimUmur *****
İki yaşındaki oğlumuz bu aralar rakamlarla çok ilgili. özellikle rakamların itince sekmesi çok ilgilisini çekti. İlk eline aldığında yarım saat bu program ile oynadı. Daha önce bir yabancı programın Türkçeleştirilmiş versiyonunu görmüştüm ama onda yurt dışında yaşayan bir türk'e seslendirme yaptırıldığı için bazı kelimelerde güçlü bir aksan vardı. "Hadi bakalım" da ise telaffuz ve tonlamalar çok başarılı. Çocuklarımın kullanabileceği tam Türkçe bir program olmasına sevindim. Emeği geçenlerin eline sağlık.
5/7/2011 by İnntrados *****
Yontem basarili, fonksiyonlar iyi... Tesekkurler yeni uygulamalar da bekliyoruz yeter ki iyi olsun parasiyla alir insanlar Turkce cocuk gelisimi icin yapilmis kaliteli uygulama yok denecek kadar az, bu boslugu doldurursunuz umarim.
***************************************************
Hakkında
Minilerimizin algı ve ilişkilendirme becerilerinin gelişmesi için kullanabileceğiniz bu uygulama çok faydalı. Şimdi ücretsiz olarak size ve bebeğinize keyifli anlar yaşatsın. Kullanımı son derece kolay. Ekranda boş olan noktalara dokunmanız yeterli.
*******************************************
About
This app is very usefull for increasing our children’s perception and association skills. Treat yourself and your little one this enjoyment for free now. It is very easy to use. Simply tap on the blank screen .
********************************************
Özellikler
Resim ekleme
Sesiniz ile Kayıt edin.
Silin/ekleyin değiştirin.
********************************************
Features
Insert Pictures
Record images with your own voice
Erase/insert & edit.
********************************************
Bize ulaşın
Lütfen bize bu program ile ilgili olan yada olmayan tüm fikir, görüş ve önerilerinizi gönderin.
***********************************************
Contact us
Feel free to post your ideas, we will try to implement them as soon as possible.Thank you very much for all your support and interest in our applications.

iPhone Screenshots

(click to enlarge)

hadi bakalım screenshot 1 hadi bakalım screenshot 2 hadi bakalım screenshot 3 hadi bakalım screenshot 4 hadi bakalım screenshot 5

iPad Screenshots

(click to enlarge)

hadi bakalım screenshot 6 hadi bakalım screenshot 7 hadi bakalım screenshot 8 hadi bakalım screenshot 9 hadi bakalım screenshot 10

App Changes

  • June 07, 2014 Initial release

Other Apps From Tansu Kendirli

Hadi Yapalım - Vasıtalar Hadi Yapalım - Vasıtalar Lite Enstrumanlar LT hadi bakalım FREE Hayvanlar Enstrumanlar Hayvanlar LT Hadi Yapalım Lite Meyveler Lite Давайте учиться Meyveler Hadi Yapalım Bizim Köy