What's New

- Dalšínovéjazyky: perština, bulharcina, španelština (Latinská Amerika), portugalština (Brazílie) a vietnamština.
- Optimalizováno pro iOS 5.0.

App Description

Učte se efektivně a vryjte si do paměti slovíčka a fráze. Díky jedinečné výukové metodě dosáhnete s Výukou jazyků Jourist již po krátké době značného pokroku ve zvládání zvoleného cizího jazyka. Výuka jazyků Jourist se výborně hodí k praktické přípravě na cestování a k osvěžení znalostí.

Jedinečná metodika v sobě snoubí vizuální a akustické vnímání cizího jazyka. Všech více než 2 100 slov a frází (na jeden jazyk) obsahuje zapamatovatelnou ilustraci a čtou je profesionální mluvčí.

Učební proces je založen na principu kartiček. Vašim cílem je dosáhnout nejvyšší úrovně „Velmi dobrá“. Sami rozhodujete, zda do učebního procesu budou zahrnuta všechna nebo jen některá témata či podtémata. Můžete se soustředit na učení slovíček a frází z jistých témat jako například „Představování“, „Rezervace“ nebo „V restauraci“. Při výuce si můžete vybrat z 9 zábavných cvičení. Patří k nim i procvičování výslovnosti s rozpoznáváním řeči. Když odpovíte správně, sami se rozhodnete, zda jste si dané slovo či frázi vštípili dostatečně na to, abyste je přesunuli o jednu úroveň znalostí výše.

Učit se můžete jeden z těchto 30 jazyků: angličtina (britská), angličtina (americká), němčina, francouzština, španělština (Španělsko), španělština (Latinská Amerika), italština, portugalština (portugalská), portugalština (brazilská), holandština, dánština, finština, švédština, norština, polština, slovenština, ruština, řečtina, bulharština, maďarština, turečtina, čínština, japonština, korejština, arabština, hebrejština, thajština, hindština, vietnamština, perština. Další jazyky se připravují a budete si je moci stáhnout při bezplatných aktualizacích.

★ 30 cílových jazyků.

★ Více než 2 100 ilustrovaných a přečtených frází a slovíček na každý jazyk.

★ Samostatné určování učební látky.

★ Všechny fráze vyslovují rodilí mluvčí.

★ Každé heslo je ilustrováno, což dále usnadňuje zapamatování slovíček a frází.

★ 9 zábavných druhů cvičení k procvičování slovíček.

★ Procvičování výslovnosti s rozpoznáváním řeči.

★ Přesné a srozumitelné rozdělení do témat a podtémat.

★ Celé uživatelské rozhraní v češtině.

★ Velice jednoduché ovládání, které pochopí děti i senioři.

iPhone Screenshots

(click to enlarge)

Výuka jazyků Jourist screenshot 1 Výuka jazyků Jourist screenshot 2 Výuka jazyků Jourist screenshot 3 Výuka jazyků Jourist screenshot 4 Výuka jazyků Jourist screenshot 5

iPad Screenshots

(click to enlarge)

Výuka jazyků Jourist screenshot 6 Výuka jazyků Jourist screenshot 7 Výuka jazyků Jourist screenshot 8 Výuka jazyků Jourist screenshot 9 Výuka jazyků Jourist screenshot 10

App Changes

  • December 09, 2011 New version 1.3