App Description

MED Akademi Bağlıca Anaokulu,
Amacımız tüm çocuklarımızın sağlıklı eğitim ortamlarında hayata hazırlanmalarıdır. Herkesin çocuğu için yapacak çok şeyi vardır ama bir yere kadardır. Onun dışındaki hiç bir etmene müdahale edemezler. Bir aile okulundaki başarısında doğrudan rol sahibi olduğu kadar okul içindeki davranışlarını ya da eğitime olan tavrını kontrol edemez. Ya da oradaki eğitimi ben veririm diyemez.
Bizler biliyoruz ki ailelerimiz eğer çocuklarını bize emanet ediyorsa bundan güven duyarlar ve bilmelidirler ki çocukları için en iyi olanı onların adına bizler seçeceğiz. Bu nedenle uzman bir ekiple çalışıyoruz.
Hedefimiz alışılagelmiş okul öncesi eğitim ortamlarının aksine her anlamda çocuklarımıza vizyon oluşturabilecek unsurları ortaya çıkarmak ve bölge halkının yararına sunmaktır.
Bize göre anaokulları çocukların günlük bakımlarının yapıldığı yerler değil, eğitim öğretim hizmetlerinin sunulduğu eğitim ortamlarıdır. Bu eğitim ortamının olmazsa olmazı her ne kadar çocuklarımız olsa da biz anne-babalarımızın da gelişimini bu noktada önemsiyoruz. Çalışmalarımızda aileyi de içinde bulunduran bir sistemi atlamıyoruz.
Zamanla bu algının gelişeceğini ve MED Akademi Bağlıca Anaokulunun istenilen seviyelere ulaşacağını görüyoruz.
Anaokulumuza geldiğinizde sizler için bir sunum gerçekleştireceğiz. Göreceksiniz ki söylediğimiz ya da gösterdiğimiz her ayrıntı sizin okul öncesi eğitime bakış açınızı değiştirecektir. Bu nedenle de okul öncesi eğitim konusunda zirvede olacağız.

iPhone Screenshots

(click to enlarge)

MED-Akademi Anaokulu screenshot 1 MED-Akademi Anaokulu screenshot 2 MED-Akademi Anaokulu screenshot 3 MED-Akademi Anaokulu screenshot 4

iPad Screenshots

(click to enlarge)

MED-Akademi Anaokulu screenshot 5 MED-Akademi Anaokulu screenshot 6

App Changes

  • August 12, 2017 Initial release

Other Apps From Selman Degirmenci

Oniva Internet Kaptan Yuva & Preschool Mobil Kreş Victoria Luxury Resort and Spa Güzel Sözler Preschools App - Mobile App for Preschools